Estoküte

Kütte ja ventilatsioonilahendused vastavalt sinu vajadustele ja võimalustele.

Estoküte SAUNUM

SAUNUM - uudne saunaelamus saunamaailma tipptegijatelt

Saunumi sisekliima seadmed põhinevad revolutsioonilisel tehnoloogial, mis põhineb kuuma ning külma õhuvoolu ühtlustamisel. Tänu sellele on saunakogemus nauditavam ning tervislikum.

Saunum on välja arendanud neli mudelit, et igaüks saaks valida just oma sauna sobivaima lahenduse. Võimalik on soetada sisekliimaseade, mida saab kasutada nii integreeritult kui ka eraldiseisevana. Saunum Premium komplektis aga sisaldub nii kliimaseade kui ka elektrikeris.

Miks valida just Saunumi lahendus?

Aktiivne higistamine – Saunumi kliimaseade segab kuuma ja külma õhuvoolu ning ühtlustab saunas temperatuuri. Õhutemperatuuride erinevus ei ole meeldiv ega ka kasulik liigestele ja vereringele. Tänu sellisele süsteemile hakkab keha ka kiiremini higistama.

Kodune spaa-elamus – Tervisliku soolakambri kogemuse saamiseks ei olegi enam vaja minna spaasse, sest tänu Saunumi patenteeritud tehnoloogiale saab leiliruumi õhk rikastatud soolaioonidega. See aga omakorda puhastab õhku, vähendab füüsilisi vaevusi ning parandab une kvaliteeti.

Stiilne saun – peale kõige muude Saunumi keriste heade omaduste annab see keris palju juurde ka Teie sauna interjöörile. Saunum Premium kerisele on antud ka disainiauhind Bruno.

    Oleme SAUNUM seadmete edasimüüja

    Kui soovite nautida uutmoodi saunaelamusi nautida, aga ise paigaldusega tegeleda mahti ei ole, siis võta meiega ühendust – aitame ka paigaldusega!
    Pakume kõiki SAUNUM sisekliima seadmeid ning keriseid.