Seadmete müük

Estoküte Seadmete müük

Meilt saad kvaliteetse kütte- või ventilatsiooniseadme.

Kütte- või ventilatsioonisüsteem peab olema teadlik ost. Tihti esineb olukordi, kus soetatud süsteem on hoone jaoks liiga nõrk ja jätab kliendi vajadused rahuldamata, või jällegi vastupidine olukord, kus seade on liiga võimas ja raiskab mõttetult kliendi raha.

Siin tuleb sulle appi meie kogenud meeskond, kes kaardistab sinu vajadused ja võimalused, ning vastavalt neile parameetritele leiab just sinu kodu jaoks sobiva seadme.

Veendume, et valitud seade suudaks täita kõik sinu vajadused ning oleks kuluefektiivne. Nii ei kulu sul kütte või ventilatsiooni peale igakuiselt rohkem raha kui vaja. Lisaks aitame sind veel ka seadme paigaldusega ning anname juhiseid seadme hooldamiseks.

Oleme AIROBOT koostööpartner

Airobot on Eestis arendatud ja toodetud, iseseisvalt mõtlev ventilatsiooniseade, mis suudab tuvastada ruumi õhukeskkonna hetkevajadusi.

Näiteks saab Airobot aru sellest, mitu inimest viibib ruumis ning reguleerib end vastavalt. Lisaks, kui ruum on tühi, siis lülitab Airobot end minimaalsele võimsusele.

Airobot suudab soojendada välisõhku toatemperatuurile, kasutades ära ruumist välja tõmmatava õhu energiat. Tegu on lahendusega, mis hoiab kasutajale igakuiselt kokku kümneid eurosid.