Estoküte

Kütte ja ventilatsioonilahendused vastavalt sinu vajadustele ja võimalustele.

EstoküteNutikoduSalus Smart HomeSALUS radiaatori ajam TRV10RFM

SALUS radiaatori ajam TRV10RFM

72,00 

TRV10RFM on nutikas radiaatori termopea. Seade vajab tööks 2x AA patareid. Patarei eluiga on ca 12 kuud ning on varustatud indikaatoriga mis annab märku tühjenemisest. Ühele ruumitermostaadile on võimalik ühendada kuni 6 TRV10RFM termopead. NB: TEGEMIST EI OLE TERMOSTAADIGA! Ajam on vaja ühendada ruumitermostaadiga.

Kirjeldus

Tehnoloogia arenguga on kaasnenud ka suuresti juhtmevabade süsteemide kasutamine, tuues sellega unelma täielikult automatiseeritud kodust lähemale reaalsusele. SALUS iT600 Smart Home süsteem laseb teha kogu keeruka ja rutiinse töö seadmetel, kasutajal on võimalik reaalajas kontrollida selle tööd nutiseadme või arvuti ekraanile. SALUS süsteem säästab aega ja energiat, et saaksite pühenduda teie jaoks oluliste asjade nautimisele. Rohkem infot süsteemi ja toodete kohta: salus-controls.com  ja  salusuniverse.com

ALUS Smart Home rakendusega saate süsteemi kontrollida ja mugavalt seadistada sõltumata oma asukohast nii nutitelefoni, tahvelarvuti kui personaalarvuti kaudu.

Põranda- või radiaatorkütte abil ruumikohane temperatuuri haldus, koduste elektriseadmete lülitusgraafikute seadistamine ja elektrienergia tarbimise jälgimine, uste ja akende avatud/suletud oleku monitooring – kogu selle kasutusmugavuse ja turvalisuse tagab üks lihtsalt seadistatav ja kasutatav süsteem, millele saab alati hiljem vajalikke komponente lisada.

Kui Te ei suuda ise otsustada, siis küsige infot aadressilt info@estokute.ee ja lubage meil teile komplekteerida mõistlik lahendus.