Estoküte

Kütte ja ventilatsioonilahendused vastavalt sinu vajadustele ja võimalustele.

EstoküteNutikoduSalus Smart HomeSALUS akna/ukse andur SW600

SALUS akna/ukse andur SW600

71,00 

Uus akna ja ukse andur on väike, õhuke ja juhtmevaba. Anduri abil saab süsteem aru, et uks või aken on avatud ning saadab teavituse läbi SALUS iT600 Smart Home rakenduse.

Lisaks on võimalik andurit läbi iT 600 Smart Home rules engine kaudu vastavalt vajadusele seadistada. Näiteks on võimalus andur siduda ruumitermostaadiga ning akna avatud olekus lülitatakse selle ruumi küte välja. Anduriga saab ka uksi avades lampe lülitada jne.

Kategooria:

Kirjeldus

Tehnoloogia arenguga on kaasnenud ka suuresti juhtmevabade süsteemide kasutamine, tuues sellega unelma täielikult automatiseeritud kodust lähemale reaalsusele. SALUS iT600 Smart Home süsteem laseb teha kogu keeruka ja rutiinse töö seadmetel, kasutajal on võimalik reaalajas kontrollida selle tööd nutiseadme või arvuti ekraanile. SALUS süsteem säästab aega ja energiat, et saaksite pühenduda teie jaoks oluliste asjade nautimisele. Rohkem infot süsteemi ja toodete kohta: salus-controls.com  ja  salusuniverse.com

ALUS Smart Home rakendusega saate süsteemi kontrollida ja mugavalt seadistada sõltumata oma asukohast nii nutitelefoni, tahvelarvuti kui personaalarvuti kaudu.

Põranda- või radiaatorkütte abil ruumikohane temperatuuri haldus, koduste elektriseadmete lülitusgraafikute seadistamine ja elektrienergia tarbimise jälgimine, uste ja akende avatud/suletud oleku monitooring – kogu selle kasutusmugavuse ja turvalisuse tagab üks lihtsalt seadistatav ja kasutatav süsteem, millele saab alati hiljem vajalikke komponente lisada.

Kui Te ei suuda ise otsustada, siis küsige infot aadressilt info@estokute.ee ja lubage meil teile komplekteerida mõistlik lahendus.