Estoküte

Kütte ja ventilatsioonilahendused vastavalt sinu vajadustele ja võimalustele.

EstoküteNutikoduSalus Smart HomeSALUS juhtmevaba termostaat 5-32,5°C (2x AA) valge

SALUS juhtmevaba termostaat 5-32,5°C (2x AA) valge

55,20 

ALUS Smart Home valikusse lisandus uus patareitoitel (2x AA) põrandakütte raadiotermostaat HTR-RF, mida saab juhtida nii nutirakenduse kaudu kui ka termostaadil olevat nuppu keerates. Antud termostaat on soodsam kui LCD-ekraaniga termostaadid ning see sobib kasutatajatele, kes eelistavad lihtsust või kellel puudub programmeeritavate termostaatide kasutamise kogemus. HTR-RF termostaat ühildub täielikult kõigi teiste SALUS Smart Home toodetega ning seda saab soovi korral ka hiljem juurde lisada juba töötavale lahendusele.

Kirjeldus

Tehnoloogia arenguga on kaasnenud ka suuresti juhtmevabade süsteemide kasutamine, tuues sellega unelma täielikult automatiseeritud kodust lähemale reaalsusele. SALUS iT600 Smart Home süsteem laseb teha kogu keeruka ja rutiinse töö seadmetel, kasutajal on võimalik reaalajas kontrollida selle tööd nutiseadme või arvuti ekraanile. SALUS süsteem säästab aega ja energiat, et saaksite pühenduda teie jaoks oluliste asjade nautimisele. Rohkem infot süsteemi ja toodete kohta: salus-controls.com  ja  salusuniverse.com

ALUS Smart Home rakendusega saate süsteemi kontrollida ja mugavalt seadistada sõltumata oma asukohast nii nutitelefoni, tahvelarvuti kui personaalarvuti kaudu.

Põranda- või radiaatorkütte abil ruumikohane temperatuuri haldus, koduste elektriseadmete lülitusgraafikute seadistamine ja elektrienergia tarbimise jälgimine, uste ja akende avatud/suletud oleku monitooring – kogu selle kasutusmugavuse ja turvalisuse tagab üks lihtsalt seadistatav ja kasutatav süsteem, millele saab alati hiljem vajalikke komponente lisada.

Kui Te ei suuda ise otsustada, siis küsige infot aadressilt info@estokute.ee ja lubage meil teile komplekteerida mõistlik lahendus.